Služby na palubě TOP1TAXI

WIFI, občerstvení, denní tisk a další

TOP1TAXI je inovativní taxi služba v Brně, a proto u nás můžete nalézt široké portfolio služeb a servisu na palubě našich vozů.

WiFi

V každém voze máte možnost připojení na internet přes WiFi zdarma. Můžete si tak pohodlně po cestě přečíst zprávy, vyřizovat emaily, nebo sledovat internetové přenosy, například pomocí aplikace ČT4 sport a ČT24

Možnost dobíjení mobilních zařízení přes USB

Zatím každé moderní mobilní zařízení má problémy s dlouhodobou výdrží na baterii, využíjte USB nabiječky přímo v automobilu, vhodné například při využívání WiFi připojení.

Občerstvení na palubě

Využíjte možnosti zakoupit si občerstvení přímo ve vozidlech TOP1TAXI, podrobný ceník naleznete ve spodním menu.

Denní tisk

Můžete si vybrat z nabídky denního tisku.

Bankovní karty

Bankovní karty jsou samozřejmostí každého obchodníka, pokud u sebe neradi nosíte hotovost, určitě můžete využít dnes již tradiční platební karty pro úhradu vaší jízdy.

Bitcoin Taxi

I my jdeme s dobou, a proto jako první taxi dispečink na světě, nabízíme možnost uhradit vaší jízdu vozem taxi pomocí Bitcoinu, platba Bitcoinem je stejně rychlá a bezpečná jako platební kartou. Pokud tedy využíváte Bitcoin, nebo jste fanoušky této nové služby, nyní můžete platit i u nás v TOP1TAXI

Business class

Nepolepený vůz bez reklam, který kromě výše uvedených služeb navíc disponuje například ramínky na obleky, stolečky na notebooky. Busines class je možné využít i pro přepravu vašich vašich obchodnch partnerů z letiště či využití na svatební obřady.